محصولات

نماینده انحصاری محصولات بالابر هالوت در ایران

شرکت کندوکاو ماشین

بالابر آکاردئونی

ارتفاع دسترسی بالابر 10 متر

بالابر آکاردئونی با پلتفرم قابل گسترش که امکان کار همزمان چند نفر به همراه ابزار کار را فراهم می کند. عرض کم بالابر آن را برای کار در راهروهای باریک انبارها و راه رو های سالن ها و ساختمان ها مناسب نموده است. ظرفیت بالابری این بالابر 450 کیلوگرم و ارتفاع دسترسی آن 10 متر می باشد.

lift-rent.jpg

بالابر آکاردئونی خودکششی

بالابر 12 متری خودبر

بالابر آکاردئونی کامپکت با دسترسی 12 متر بهترین گزینه برای امور مربوط به تعمیر و نگهداری سازه ها و ساختمان ها می باشد. وزن این بالابر حدود 4 تن و ارتفاع جمع شده دستگاه کمی بیشتر از 2 متر می باشد. 

ظرفیت بالابری این بالابر 450 کیلوگرم است. برای اجاره بالابر آکاردئونی با اطمینان خاطر به یاشاماشین مراجعه کنید. بنابراین اگر قصد اجاره بالابر آکاردئونی خودکششی را دارید یاشاماشین بهترین گزینه برای شما خواهد بود تا بالابر مورد نظر خود را با توجه به ارتفاع مورد نظر انتخاب کنید

بالابر آکاردئونی

ارتفاع دسترسی بالابر 18 متر

برای تعمیرات دوره‌ای ، کار همزمان چند نفر در ارتفاع بهمراه تجهیزات ، تعمیر و بازرسی خطوط برق و تعویض لامپ ، نصب علائم در ارتفاع ، تخلیه و بارگیری در خطوط راه آهن ، دسترسی به قفسه انبارها ، نگهداری سازه‌ها و تعمیر تجهیزات ، بازسازی و تعمیر ساختمان‌ها و محوطه سازی مورد استفاده قرار می گیرد. کارکرد آسان , قدرت بالا و استفاده همزمان چند نفر به همراه تجهیزات از مزایای بالابر آکاردئونی است. بنابراین اجاره بالابر آکاردئونی را همواره به عنوان گزینه اصلی برای انجام کار در ارتفاع در نظر داشته باشید.

haulotteelectrique.jpg
Star-10-Indoor-maintenance.jpg

بالابر ستونی

بالابر ستونی 10 متری با دسترسی افقی

بالابر ستونی یا بالابر عمودبر فرد را در محیط‌های کم عرض برای انجام کار به ارتفاع انتقال می دهد. بالابر عمودبر به راحتی از راهروهای استاندارد عبور می نماید و هر بالابر برای انتقال یک نفر به ارتفاع طراحی شده است. بالابر ستونی در دو نوع خودبر و دستی تولید می شوند و نیروی محرکه بالابری آنها توسط باتری و یا برق تامین می گردد. بالابر ستونی ریلی یا بالابر دستی دارای جک جانبی می باشد و برای جابجا کردن آن از یک نقطه از محل کار به جای دیگر باید آنرا خودتان توسط هل دادن جابجا کنید. بدلیل وزن کم بالابر ریلی را به راحتی می توانید توسط وانت به محل پروژه انتقال دهید. بالابر ستونی خودبر توسط موتور الکتریکی حرکت نموده و قابلیت حرکت در ارتفاع را نیز دارد.

 

بالابر ریلی

بالابر عمودبر سبک با کاربری آسان

بالابر ریلی به راحتی از راهروهای استاندارد عبور می نماید و هر بالابر برای انتقال یک نفر به ارتفاع طراحی شده است. بالابر ستونی در دو نوع خودبر و دستی تولید می شوند و نیروی محرکه بالابری آنها توسط باتری و یا برق تامین می گردد. بالابر عمودبر ریلی یا بالابر دستی دارای جک جانبی می باشد و برای جابجا کردن آن از یک نقطه از محل کار به جای دیگر باید آنرا خودتان توسط هل دادن جابجا کنید. بدلیل وزن کم بالابر ریلی را به راحتی می توانید توسط وانت به محل پروژه انتقال دهید. بالابر ستونی خودبر توسط موتور الکتریکی حرکت نموده و قابلیت حرکت در ارتفاع را نیز دارد.

Haulotte-Quick-Up-Push-Around.jpg
Electric-Lift.jpg.jpg

بالابر مفصلی

بالابر مفصلی با دسترسی 15 متر

بالابر مفصلی تونایی گذر از موانع و دسترسی به محل کار در ارتفاع را بیشتر از هر نوع دیگری از بالابر دارد. بدینصورت که بازوی هر قسمت از بوم می تواند جداگانه حرکت کرده و با قدرت مانور بالا از موانع در هنگام صعود به ارتفاع عبور نماید. طراحی این نوع بالابر آنرا برای عبور از موانع سخت در محیط‌های با فضای کم و باریک ایده‌آل نموده است. بالابرهای مفصلی ما با نیروی محرکه الکتریکی و دیزلی برای انواع محیط‌های کاری در دسترس می باشد. بالابر مفصلی الکتریکی برای فضاهای مسقف و بالابر مفصلی دیزل برای فضاهای بیرونی جهت انواع محیط‌های کار موجود است.

بالابر مفصلی

بالابر مفصلی با دسترسی 26 متر​

کارخانجات صنعتی مانند صنایع فولاد و خودروسازی جهت تعمیر و نگهداری دوره‌ای بدلیل وجود ماشین آلات و لوله‌کشی‌ ها در ساختمان و یا سوله معمولا به بالابر مفصلی برای دسترسی به محل کار و گذر از موانع نیاز دارند. در چنین شرایطی که محیط کار معمولا باریک و دارای موانع برای رسیدن به محل کار باشد بوم لیفت مفصلی بهترین گزینه نسبت به سایر بالابرها برای انجام کار می باشد. همچنین با افزایش سرعت و راندمان کار اجاره بالابر مفصلی باعث کاهش هزینه می شود. اگر به تعمیرات دوره‌ای و فصلی برای محل کار خود نیاز دارید اجاره بالابر مفصلی را بعنوان اولین گزینه در نظر داشته باشید.

لیفتراک تلسکوپی

لیفتراک تلسکوپی با دسترسی 14 متر

لیفتراک تلسکوپی با ظرفیت بالابری 4 تن با حداکثر دسترسی به جلو 10 متر و جداکثر دسترسی ارتفاع 14 متر بیشتر برای جابجایی بار و تجهیزات استفاده می گردند که با موتور دیزل قدرتمند و قدرت مانور بسیار بالا یکی از بهترین نمونه های لیفتراک تلسکوپی در جهان به شمار می رود. پایداری زیاد (با استفاده از قفل شدن اکسل عقب که شاسی را پایدارتر می نماید) قابلیت استفاده آسان ، انعطاف عملیاتی ، پیشرفت و دقت از ویژگی های این دستگاه ها می باشد.

بهترین مدل هالوت را انتخاب کنید