محصولات

نماینده انحصاری محصولات بالابر هالوت در ایران

شرکت کندوکاو ماشین

بالابر آکاردئونی

بالابر آکاردئونی هالوت در دو  دسته دیزل و الکتریک تولید می شوند. بالابر آکاردئونی الکتریکی در مدلهای با دسترسی 8 تا 12 متر و نوع دیزل این دستگاه ها با دسترسی ارتفاع 10 تا 18 متر موجود می باشد.

قابلیت باز شدن پلتفرم و گسترش آن در تمام مدلهای این نوع دستگاهها وجود دارد.

ظرفیت بالابری این ماشین ها با توجه به مدل آن از 230 تا حدود 600 کیلوگرم می باشد که به خوبی نیاز کار همزمان چند نفر را به همراه ابزار و تجهیزات فراهم می نماید.

بالابر آکاردئونی
بالابر ستونی

بالابر ستونی

بالابر ستونی یا عمودبر بصورت مستقیم از ارتفاع 6 تا 10 متر صعود نموده و با توجه به ابعاد مناسب آن عمدتا جهت کارهای تعمیر و نگهداری و استفاده در انبارهای کارخانجات و فروشگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. 

در برخی از مدلهای این بالابر دسترسی افقی نیز فراهم می گردد که به دسترسی بهتر به محل کار کمک می نماید. این بالابر  برای استفاده در انبارها و فروشگاه‌ها جهت انبارداری و مدیریت موجودی و تعمیر نگهداری عمومی مناسب می باشد.

بالابر مفصلی

بالابر مفصلی هالوت در چند مدل با دسترسی به ارتفاع 12 الی 41 متر، تولید می شوند که در هر مکانی که تعمیر و نگهداری و نصب مجدد نیاز باشد کارایی دارد.

این ماشین ها نیز در دو نوع الکتریکی و دیزلی موجود می باشند.

بالابر مفصلی در برخی از مدل ها دارای دسترسی افقی به طول 20 متر بوده که قابلیت انتقال و انجام کار در فضاهای محدود را میسر سازد.

بالابر مفصلی
بالابر ریلی

بالابر تک ستون ریلی

بالابر ریلی از ارتفاع 7 الی 14 متر موجود می باشد و به راحتی توسط یک ماشین ون و یا وانت جابجا می شوند. 

این بالابر با راه اندازی سریع و آسان برای کاربردهای پیمانکاری و تعمیر و نگهداری مورد نیاز صنایع می باشد. 

وزن کم و طراحی با دوام این نوع بالابر را به یک گزینه همه کاره برای ساخت و ساز ، استودیو های تصویر برداری و دیگر صنایع تبدیل کرده است.

بالابر تلسکوپی

بالابر تلسکوپی از ارتفاع 14 تا 43 متر موجود می باشند. بوم لیفت تلسکوپی بیشترین دسترسی عمودی را نسبت به سایر دستگاه ها دارد.

بالابر تلسکوپی برای ساخت و سازهای صنعتی ایده آل می باشد و به حداقل فضا برای مانور نیاز دارد. 

قدرت مانور بالابر تلسکوپی نسبت به بالابر مفصلی کمتر بوده اما بدلیل سرعت بالاتر و استفاده آسانتر هر جا که نیاز به دسترسی به ارتفاع زیاد باشد بالابر تلسکوپی بهترین گزینه خواهد بود.

بالابر تلسکوپی
لیفتراک

لیفتراک تلسکوپی

لیفتراک تلسکوپی با ظرفیت بالابری 4 تن با حداکثر دسترسی به جلو 10 متر و جداکثر دسترسی ارتفاع 14 متر بیشتر برای جابجایی بار و تجهیزات استفاده می گردند.

پایداری زیاد (با استفاده از قفل شدن اکسل عقب که شاسی را پایدارتر می نماید) قابلیت استفاده آسان ، انعطاف عملیاتی ، پیشرفت و دقت از ویژگی های این دستگاه ها می باشد.

بهترین مدل هالوت را انتخاب کنید